Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

PostHeaderIcon O nás

O SPOLEČNOSTI

Firma HEWL s.r.o. má téměř dvacetiletou tradici. V České republice a na dalších trzích vytváříme primárně marketingovou, public relations & logistickou podporu destinaci Maledivy a oblasti Indického oceánu, jak na všeobecné bázi B, tak konkrétním hotelům, resortům a dalším subjektům v oblasti cestovního ruchu.  

Naší činností je podpora v získávání informací, fotodokumentace, realizace kampaní až po komunikaci s partnery v destinaci.

Naši zákazníci se etablují z kruhů nejvýznamnějších a největších tour operátorů, cestovních kanceláří, médií a dalších organizaci z České Republiky, Slovenské republiky a dalších trhů.

Zázemí pro naše partnery je umocněno úzkým propojením se sesterskou firmou na Srí Lance, realizující vyplývající obchod a zaštítění handlingových služeb na Maledivách řetězcem UNIVERSAL RESORTS.

PROČ MALEDIVY

Mnohokrát bude na našich stránkách zmíněno o tomto ráji s křišťálově průzračnou vodou, či také velkém exotickém akváriu. Vzletných a v tomto případě naprosto pravdivých přívlastků bychom mohli najít mnoho. Faktem také zůstává i to, že Maledivy jsou jedním z mála míst na světe, kde méně než 1% republiky tvoří souš a více jak 99% úžasně teplý a na živočichy bohatý indický oceán, kde je nadále velmi čisté ovzduší a prakticky neexistuje (kromě cestovního) žádný jiný průmysl. Dodnes se zde loví ryby naprosto ekologicky "friendly" - pouze na pruty a ne do sítí. Místní obyvatelstvo dokáže žit naprosto bezstresový způsob života.

Tato destinace nás velmi oslovila během jedné ze služebních cest společnice firmy Hany Hettiaratchi Sklenářové, která se časem stala cestou permanentní. V roce 1997 jsme byli pozvání k účasti na výstavě cestovního ruchu na Srí Lanku a do Indie. Při té příležitosti se na nás obrátila řada maledivských subjektů, včetně turistického úřadu a ptali se nás, proč Češi nemají rádi Maledivy a proč tam téměř vůbec nejezdí. Odpověď byla velmi jednoduchá, málokdo (včetně nás) věděl, co "to" je, natož, kde se "to" může nalézat. Bylo nám nabídnuto destinaci Maledivy v České Republice představit. Naše odpověď již po první návštěvě souostroví byla ANO - Tento ráj nesmí zůstat českým lidem utajen.

PODPORA DESTINACÍM

Od roku 1998 spolupracujeme s týmem PETRA HORKÉHO – CAMERA INCOGNITA a z této spolupráce vznikla kniha plně věnovaná destinaci Maledivy a Srí Lanka ( Sloni žijí do sta let se stala bestsellerem a též video stejného názvu). Spoluautoři Miroslav Zikmund a Miroslav Náplava. Zmínky o této destinaci také v dalších dvou knihách a to Plavby sebevrahů a Neznámá země. Dlouhometrážní dokument z cyklu Planeta neznámá, Objektiv, vstupy do pořadu Dobrého Jitra, Prima Jízdy, Sama Doma, články v časopisu Reflex, Koktejlu, Květy, Lidé a země....také živé vstupy na řadě rádio stanic, projekt Secret Shopwrecks. Dále spolupráce s National Geographics, Etno Music CD atd.

Vlastní spolupráce s českým rozhlasem a specializovanými magazíny (za všechny TTG), Lidé a země, Překvapení, Potápění, Dolce Vita, Žena a život.

Spolupráce s TV NOVA a FEBIO TV (Maledivy, Srí Lanka) prostřednictvím týmu paní Aleny Činčerové (Cestováni Maledivy i Srí Lanka) a připravovaný šesti dílný seriál o Maledivách na rok 2007.

Spolupráce s režisérem Filipem Renčem a zpěvákem Honzou Kalouskem (videoklip Tvář, dokument o světovém poháru v surfováni).

Spolupráce s módní návrhářkou Beatou Rajskou a se světově proslulým fotografem Robertem Vano.

 

TSUNAMI A HUMANITÁRNÍ POMOC

V roce 2004 postihla Srí Lanku a souostroví Maledivy přírodní katastrofa v podobě ničivé vlny Tsunami. Jelikož jsou nám obě destinace natolik blízké, nemohli jsme zůstat pouze u sledování zpráv v médiích. Měli jsme osobní potřebu, tak jako většina z vás, reagovat a pomoci.

Zde je krátká zpráva o humanitárním projektu, na kterém jsme se podíleli. Touto cestou bychom chtěli poděkovat Vám všem , kteří jste přispěli ať už prostředky či morální podporu.

Rádi bychom v humanitární činnosti pokračovali. Zejména Srí Lanka není pouze rájem pro turisty, ale nadále zůstává asijskou zemí, kde přeci jenom v některých sektorech jde vývoj kupředu pomaleji a je zde mnoho prostoru pro nás všechny, kteří můžeme přispět k lepšímu rozvoji & zkvalitněni života.

 
icon-sri-lanka-info-2
SRI LANKA - INFO