Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

PostHeaderIcon Svatební balíčky

 

Prožít nejkrásnější a nejromantičtější svatební den je snem snad každé nevěsty, a kde jinde jej prožít než na tom nejkouzelnějším místě na světě v ráji na Maledivách.

V překrásné přírodě, ve stínu palem nebo přímo na pláži s bílým pískem, za zvuku mořských vln a starodávných bubnů,  v typickém svatebním maledivském oděvu, můžete prožít svůj symbolický svatební den.

Na Maledivách pro Vás připravíme nezapomenutelný zážitek. Před oddávajícím si řeknete své ano na místě, připravené přímo pro Váš kouzelný den. Pro náročnější můžeme zařídit svatbu na jachtě či soukromém ostrůvku.

Hýčkání nevěsty před svatebním obřadem, úprava vlasů a make-upu, spa balíček.

Uvítací koktejl pro svatební hosty, malý svatební dort, svatební kytice, šampaňské jako přípitek. Čeká Vás jízda lodí při západu slunce, svatební dar, večeře při západu slunce a to vše pro Vás zachytí profesionální fotograf. A po probuzení pro Vás připravíme snídani pro novomanžely přímo ve Vaší vile či pokoji.

Po obřadu obdržíte symbolický svatební certifikát, neboť Maledivy jsou jednou ze zemí, kde obřad je pouze ceremonií a není úředně platný.

Pokud byste si přáli mít svatbu legální, je možné prožít ten nejkrásnější den na Srí Lance, kde je svatba úředně platná a zde na Maledivách prožít kouzelné líbánky.

 

olhuveli-wedding-1